youbee - sklep

Youbee - Jesteśmy młodą firmą jubilerską zlokalizowaną na północy Polski, w światowej stolicy bursztynu – Gdańsku.

Z dumą promujemy własne wyroby jubilerskie z bursztynu bałtyckiego. Wyróżniamy się szczególnym produktem, który jest szczególnie trudno dostępny, mianowicie: Biały Bursztyn. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Gdańskiego Muzeum Bursztynu przy ul. Długiej 46/47, w którym zobaczą Państwo zjawiskowe wystawy.

Bierzemy czynny udział w targach Amberexpo. Te ostatnie to 20. Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERMART oraz 26. Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF.

Wzięliśmy udział także w AMBER LOOK, czyli artystycznym zwieńczeniu Międzynarodowych Targów AMBERIF 2019.

Wspieramy także dobrze prosperujących sportowców takich jak Damian „Kazuba” Tarabasz, który odbył swoją walkę zakończoną zwycięstwem 25 maja 2019 na gali POZNAŃ FIGHT NIGHT SHOW. Chętnie edukujemy każdego Klienta i pomagamy w wyborze wyjątkowej biżuterii jaką jest Polski bursztyn.

Bursztyn nie tylko kojarzy się z eleganckim i prestiżowym wyrobem jubilerskim, ale także posiada właściwości lecznice o których mało kto wie. Bursztyn pomaga w leczeniu reumatyzmu, astmy, dodatkowo obniża ciśnienie, a także przyspiesza gojeniu się ran.

Poznaj właściwości bursztynu.

 • 14500

  Dostępnych produktów

 • 100%

  Gwarancja jakości

 • 35

  Różnych motywów

 • Szeroki wybór produktów

  Oferujemy ogromny zakres wyrobów jubilerskich, ciekawych motywów i okolicznościowych kolekcji. Dbamy o to, by każdy użytkownik z łatwością odnalazł się w naszym sklepie internetowym i wybrał to czego szukał. Jeśli posiadamy biżuterii, którą sobie wymarzyłeś - skontaktuj się z nami. Wykonujemy także projekty indywidualne.

 • Bezpieczna dostawa

  Jako młoda marka debiutująca na rynku jubilerskim, mamy na uwadze, że bezpieczeństwo przesyłki odgrywa kluczową rolę. Nasze produkty trafiają do różnych zakątków z całego świata, nie obawiaj się – przesyłka precyzyjnie dotrze i do Twojego domu :)

 • Najwyższa jakość wyrobów

  Światowa stolica bursztynu zobowiązuje do wydania wysokiej jakości biżuterii. Podczas wykonywanych projektów skupiamy swoją uwagę nad każdym calem. Jako pasjonaci wyrobów bursztynowych, jakość produktu jest dla nas podstawową wartością.

Opinie

 • Sklep z prawdziwą pasją do bursztynu, ogromny wybór i rzetelna jakość! Sprawna dostawa, w 100% bezpieczne zakupy. Szczerze polecam.

  Joanna K

 • Gorąco polecam. Najlepszy, indywidualny i wyjątkowy producent !!!

  Krzysztof K.

 • Oryginalność i niepowtarzalność wyrobów. Klasa sama w sobie.

  Romuald G.

 • Rewelacyjna biżuteria na prezent. Bardzo polecam.

  Mateusz T.