Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki ich przechowywania w ustawieniach przeglądarki.

 Zawieszki i Wisiorki Zawieszka bursztynowa z turkusem - 1
  •  Zawieszki i Wisiorki Zawieszka bursztynowa z turkusem - 1
  •  Zawieszki i Wisiorki Zawieszka bursztynowa z turkusem - 2
  •  Zawieszki i Wisiorki Zawieszka bursztynowa z turkusem - 3
 Zawieszki i Wisiorki Zawieszka bursztynowa z turkusem - 1  Zawieszki i Wisiorki Zawieszka bursztynowa z turkusem - 2  Zawieszki i Wisiorki Zawieszka bursztynowa z turkusem - 3
 Zawieszki i Wisiorki Zawieszka bursztynowa z turkusem - 1

Zawieszka bursztynowa z turkusem

179,87 €
Quantité
Derniers articles en stock
0 review(s)
1-9-0146-1U-29,0
1 Article

Fiche technique

Płeć
Biżuteria kobieca
Długość
6 cm
Largeur
4,5 cm
Poids
29 g
Rock
Turkus
Kruszec
Srebro

Najnowsza kolekcja powstała z połączenia dwóch wyjątkowych kamieni turkusu i bursztynu. Turkus jest kamieniem, który pomaga w odczytaniu własnych pragnień oraz umacnia szczerość wobec samego siebie. Ten kamień pobudza wyobraźnię, stymuluje i rozwija kreatywność. Nosząc turkus możemy liczyć na większą pomyślność w życiu. Bursztyn natomiast od lat jest symbolem sukcesu i samospełnienia. To talizman, który sprowadzi na Nas szczęście i chroni przed chorobami, gdyż posiada wiele właściwości leczniczych. Ten wyjątkowy wisiorek wykonano  z pięknych, naturalnych kamieni - bursztynu i turkusu. Zawieszkę ozdobiono srebrem złoconym 24 karatowym złotem, co sprawia, że prezentowany przedmiot przyciągnie niejedno spojrzenie. Bursztyn jest ozdobą ponadczasową, która zawsze będzie w modzie, dlatego ta zawieszka to doskonały pomysł na prezent. Wybierając ten produkt mamy pewność, że będzie noszony przez lata, być może z pokolenia na pokolenie. 

Here you can add custom original content(text, images, videos and more) for each product page.

Aucun avis n'a été publié pour le moment.

16 autres produits dans la même catégorie :